INFO: +420 571 438 074 | obec@liptal.cz
Dnes je úterý 24. května 2022 a svátek má Jana 18°C | Zítra Viola 16°C

Místo jako z pohádky…

Projekt OPRAVA MK Č. 7C KOPŘIVNÉ, V OBCI LIPTÁL byl realizovaný v roce 2021 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace opravy asfaltové komunikace v délce cca 575 m.

Projekt LÁVKY PŘES POTOK SYRÁKOVA V OBCI LIPTÁL byl realizovaný v roce 2021 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace tří lávek přes potok Syrákovka.

Projekt MIKROREGION STŘEDNÍ VSETÍNSKO – ROZVOJ A ZLEPŠENÍ KOMUNIKACE S VEŘEJNOSTÍ je spolufinancován Evropskou unií – Evropským sociálním fondem v rámci OP Zaměstnanost.

Projekt VÍCEÚČELOVÉ ŠKOLNÍ SPORTOVIŠTĚ LIPTÁL – I. ETAPA byl realizovaný v roce 2020 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace víceúčelového hřiště a fotbalového hřiště s umělým povrchem.

Projekt OSVĚTLENÍ SPORTOVNÍHO AREÁLU LIPTÁL byl realizovaný v roce 2020 a byl spolufinancován Zlínským krajem. Předmětem podpory byla realizace nového osvětlení Sportovního areálu Liptál.

Projekt CHODNÍKY V DOLNÍ ČÁSTI OBCE LIPTÁL – III. ETAPA je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Projekt VYBUDOVÁNÍ ŠKOLNÍ ODBORNÉ UČEBNY je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Projekt SRDCE DĚDINY – PŘÍRODNÍ HŘIŠTĚ A ZAHRADA K OBJEVOVÁNÍ, SETKÁVÁNÍ A RADOSTI je spolufinancován Státním fondem životního prostřední České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Projekt DŮM SLUŽEB Č.P. 81, LIPTÁL – ENERGETICKÉ ÚSPORY je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Projekt SOCIÁLNÍ BYDLENÍ V OBCI LIPTÁL je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Obec Liptál pořídila za pomocí dotací poskytnutých Zlínským krajem, Ministerstvem vnitra generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky pro jednotku Sboru dobrovolných hasičů Liptál nový dopravní automobil – hasičskou dodávku.

Projekt ZVYŠOVÁNÍ BEZPEČNOSTI NA KOMUNIKACI, LIPTÁL, POD HRANICÍ je spolufinancován Zlínským krajem. Projektem byla zrealizována optická psychologická brzda na začátku obce Liptál směrem od obce Všemina v lokalitě Pod Hranicí. Dále byl v této lokalitě umístěn ukazatel rychlosti s kamerovým dohledem.

Projekt NÁKUP LESNÍ TECHNIKY je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu bylo pořízení kvalitního strojního vybavení pro hospodaření v lesích, omezujících poškození lesní půdy a porostů.

autor Jagāri
datum 20.05.2022

O víkendu bude část naší družiny na…

O víkendu bude část naší družiny na Jantarové stezce. Určite to bude parádní akce. Chotěbuz je krásný archeopark. Takže přidáváme tip na výlet ???? a těšíme se na vás ????

Číst celý příspěvek
autor Jagāri
datum 08.05.2022

Už se nám to blíží :-)

Už se nám to blíží :-)

Číst celý příspěvek
autor Jagāri
datum 07.02.2022

Začínáme s přípravami a těšíme se na…

Začínáme s přípravami a těšíme se na Vás. Tentokrát na konci května v Úlfdaly ????????????

Číst celý příspěvek
autor Jagāri
datum 21.12.2021

Přejeme všem bohy požehnaný slunovrat,…

Přejeme všem bohy požehnaný slunovrat, Yule, Kračun a nadcházející svátky vánoční. Nechť je ve vašich rodinách klid, mír a zdraví.

Číst celý příspěvek
autor Jagāri
datum 08.05.2021

????????

????????

Číst celý příspěvek
autor Jagāri
datum 25.04.2021

Tak si chodíme po tých valašských…

Tak si chodíme po tých valašských kopečkách a rozhodli jsme udělat takovou soutěž. Ono škaredých stop po lidech je v kopcích a vůbec v přírodě hodně - až je z toho do breku, tak snad pár barevných kamínků nebude pohoršovat a někomu udělá radost. Našli jste náš kamínek a odkaz na naši stránku? Pošlete nám fotku, kamínek si můžete nechat, darovat, nebo posunout. Ale také ho můžete přinést na některou z akcí, které chystáme, (třeba srpnové Údolí vlků), nebo na kterých budeme (to zjistíte, když nás budete sledovat) a vybrat si vikinský dárek. Ke kamínkům ještě rozneseme pár dřevěných věciček - přeci jen k přírodě šetrnějších, zato k nalezení náročnějších :-) Takže, kdo si hraje nezlobí ;-) Těšíme se na nálezce!

Číst celý příspěvek

Akce a události

Zpravodaj

Nepřehlédněte

Facebook

Už tuto sobotu 28.5.2022 se uskuteční tradiční kácení máje u hasičské zbrojnice v Liptále. Těšit se můžete na točené pivo, kotlíkový guláš či hudební doprovod. Všichni jsou srdečně zváni. Program: 17:00 začátek akce 18:30 kácení - orientační čas :)... ..... volná zábava až do.... ??? :P Vstup tradičně zdarma. Zobrazit víc

O víkendu bude část naší družiny na Jantarové stezce. Určite to bude parádní akce. Chotěbuz je krásný archeopark. Takže přidáváme tip na výlet 😉 a těšíme se na vás 🐺
http://liptal.evangnet.cz/…/sborova_slavnost_15.5.2022_njm.…

Už se nám to blíží :-)
Naše tradiční hasičská májka stojí jako obvykle kousek od naší hasičárny v parku před zámkem. Kácečka nás i Vás čeká 28.5.2022.

Již tuto sobotu🧙‍♀️
Který 🌳 v naší obci je nejzajímavější?

Na kolaudaci se můžeš těšit například na čajovnu na střeše (od 21:00). Více informací najdeš v programu

Instagram #obecliptal

Sledujte nás i na sociálních sítích