INFO: +420 571 438 074 | obec@liptal.cz
Dnes je 1. října 2022 a svátek má Igor 9°C | Zítra Olívie/Oliver 14°C

Místo jako z pohádky…

Projekt Rozvoj a zlepšení komunikace s veřejností (registrační číslo CZ.03.4.74/0.0/0.0/19_109/0016866) je spolufinancován Evropskou unií – Operační program Zaměstnanost.

Projekt Výměna zpevněných ploch v obci Liptál - je spolufinancován EU - Fondem soudržnosti v rámci operačního programu Životní prostředí

Projekt Výměna zpevněných ploch v obci Liptál - Etapa 2 - je spolufinancován EU - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životního prostředí

Projekt OPRAVA MK Č. 7C KOPŘIVNÉ, V OBCI LIPTÁL byl realizovaný v roce 2021 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace opravy asfaltové komunikace v délce cca 575 m.

Projekt LÁVKY PŘES POTOK SYRÁKOVA V OBCI LIPTÁL byl realizovaný v roce 2021 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace tří lávek přes potok Syrákovka.

Projekt MIKROREGION STŘEDNÍ VSETÍNSKO – ROZVOJ A ZLEPŠENÍ KOMUNIKACE S VEŘEJNOSTÍ je spolufinancován Evropskou unií – Evropským sociálním fondem v rámci OP Zaměstnanost.

Projekt VÍCEÚČELOVÉ ŠKOLNÍ SPORTOVIŠTĚ LIPTÁL – I. ETAPA byl realizovaný v roce 2020 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace víceúčelového hřiště a fotbalového hřiště s umělým povrchem.

Projekt OSVĚTLENÍ SPORTOVNÍHO AREÁLU LIPTÁL byl realizovaný v roce 2020 a byl spolufinancován Zlínským krajem. Předmětem podpory byla realizace nového osvětlení Sportovního areálu Liptál.

Projekt CHODNÍKY V DOLNÍ ČÁSTI OBCE LIPTÁL – III. ETAPA je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Projekt VYBUDOVÁNÍ ŠKOLNÍ ODBORNÉ UČEBNY je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Projekt SRDCE DĚDINY – PŘÍRODNÍ HŘIŠTĚ A ZAHRADA K OBJEVOVÁNÍ, SETKÁVÁNÍ A RADOSTI je spolufinancován Státním fondem životního prostřední České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Projekt DŮM SLUŽEB Č.P. 81, LIPTÁL – ENERGETICKÉ ÚSPORY je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Projekt SOCIÁLNÍ BYDLENÍ V OBCI LIPTÁL je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Obec Liptál pořídila za pomocí dotací poskytnutých Zlínským krajem, Ministerstvem vnitra generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky pro jednotku Sboru dobrovolných hasičů Liptál nový dopravní automobil – hasičskou dodávku.

Projekt ZVYŠOVÁNÍ BEZPEČNOSTI NA KOMUNIKACI, LIPTÁL, POD HRANICÍ je spolufinancován Zlínským krajem. Projektem byla zrealizována optická psychologická brzda na začátku obce Liptál směrem od obce Všemina v lokalitě Pod Hranicí. Dále byl v této lokalitě umístěn ukazatel rychlosti s kamerovým dohledem.

Projekt NÁKUP LESNÍ TECHNIKY je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu bylo pořízení kvalitního strojního vybavení pro hospodaření v lesích, omezujících poškození lesní půdy a porostů.

autor Jagāri
datum 19.08.2022

Sprchlo, ale my jsme vybavení....zítra…

Sprchlo, ale my jsme vybavení....zítra tu budem za každého počasí. ????????????

Číst celý příspěvek
autor Jagāri
datum 17.08.2022

Letošní Údolí vlků bude opět probíhat v…

Letošní Údolí vlků bude opět probíhat v duchu soukromého přátelského setkání. Protože ale tento víkend rovněž probíhají Liptálské slavnosti otevřeme v Sobotu 20.8. 2022 od 10.00 - 18.00 bránu návštěvníkům. Můžete se mimo jiné těšit na ukázky i prodej různých řemeslných výrobků od Veleslavy, Jitřenky, Vlněné lásky a dalších našich hostů. Cesta ze slavností v obci bude označena, odpoledne budou také jezdit ze slavností na osadu koňské povozy. Parkování možné i u osady - mapy.cz, Dřevěná zvonice Liptál Těšíme se na Vás!

Číst celý příspěvek
autor Jagāri
datum 09.07.2022

Řezbář Radek opustil naše řady, jako…

Řezbář Radek opustil naše řady, jako důvod uvedl nedostatek času na děti....přejeme mu hodně zdaru na jeho cestě. V naší družině už ho tedy nehledejte. Nového řezbáře brzy představíme. ????????????

Číst celý příspěvek
autor Jagāri
datum 05.07.2022

Konečně prší a my si užíváme pohodový…

Konečně prší a my si užíváme pohodový den....

Číst celý příspěvek
autor Jagāri
datum 04.07.2022

Dnešek patří cérkám...Oživlá osada a…

Dnešek patří cérkám...Oživlá osada a den s textilními technikami...dojděte za námi ????

Číst celý příspěvek
autor Jagāri
datum 25.06.2022

Letní sobota v Úlfdaly ????

Letní sobota v Úlfdaly ????

Číst celý příspěvek

Akce a události

Zpravodaj

Nepřehlédněte

Facebook

👉O víkendu (19. - 21. 8. 2022) jsme měli tu čest vystoupit na 53. Liptálské slavnosti. Nezaskočilo nás počasí ani zhasnuté jeviště při večerním vystoupení :-D b...a naopak... Děkujeme liptálskému publiku za rychlou reakci 📱📱📱📱🔦🔦🔦🔦 😅 👉I přes všechny nástrahy počasí 🌧🌦⛈ jsme si celý víkend parádně užili. Už teď se těšíme, až se za pohostinnost souborů FS Lipta - Základ a Fos Malá Lipta a FS Lipta - MALÍ OGAŘI budeme moci odvděčit pozváním k nám do Opavy 👉Více barevných obrázků opět https://www.rajce.net/a18045244 Zobrazit víc

Menší sestřih z Liptalskych slavnosti .. a pro více fotek a videí nás můžete sledovat na instagramu @lipta.liptal
Zahájení nedělního galaprogramu

Soubor z Itálie se již připravuje i na dnešní vystoupení
Vážení přátele, čekáme na Vás , akce proběhne za každého počasí, ani déšť nás nezastavi 🙏🏼

Liptalske slavnosti v plném proudu
Ochutnávka Indie .. prijdte večer zavítat a podivat se na polykace ohňů

Soubor z Indie

Instagram #obecliptal

Sledujte nás i na sociálních sítích