INFO: +420 571 438 074 | obec@liptal.cz
Dnes je 19. června 2024 a svátek má Leoš 26°C | Zítra Květa 22°C
Hudební skupina 1+1

Hudební skupina 1+1

-
Informace

Hudební skupina 1+1

Nadpis článku

Toto hudební sdružení „1+1“, vzniklo podobně, jak je to u všech takových seskupení běžné. Postupným účinkováním v různých kapelách různých žánrů a s mnoha kamarády se nakonec ukotvilo obsazení kapely jen těmito dvěma členy - Jana a Josef Vráblíkovi.

Díky svému širokému repertoáru kapela hraje při nejrůznějších příležitostech doma i v cizině (soukromé oslavy od ? do ??? let, svatby, zábavy, plesy, končiny, hasičské akce, soutěže, myslivecké výlety, akce pro děti, karnevaly, ukončení školního roku, absolventské a maturitní večírky, taneční, besedy, setkání seniorů, spolužáků, kavárenské a hotelové večery, atd. atd. - venku i vevnitř). A to nejen v domovské obci Liptál ale je vyhledávána i v širokém okolí - Valašská Senice, Slavičín, Kroměříž, Pardubice, Vysoké Pole, Vlachovice, Francova Lhota, Lhota u Vsetína, Jasenná, Rožnov pod Radhoštěm, Slušovice, Valašská Bystřice, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Lukov, Bystřice pod Hostýnem, Olomouc, celé Vsetínsko, Zlínsko. V cizině Slovensko, Chorvatsko - Záhřeb, Makarská riviéra na "otevírání nebo zavírání moře" atd., atd.

Kapela hraje živě, používá jen samplovanou rytmiku, kterou si přizpůsobují a upravují sami. A jelikož je „smíšená“, obohatí produkci zpěvem ženským i mužským.

NÁSTROJE:
ona: klávesy (Casio, Roland), zpěv, moderování
on: harmonika - Heligonka, od roku 2011 i digitální diatonický akordeon Roland FR-18D (první nástroj tohoto druhu na světě a první v ČR), střídá baskytaru, zpěv
Toto všechno živě!

Hrají od všeho něco - (Aneta Langerová, Kabát, Lucie, Olympic, taneční, Lucie Bílá, Peha, Elán, Divokej Bill, Tři sestry, P. Habera a Team, Ready Kirken, Marsyas, Petr Novák atd. atd. - je toho hodně, převážně ale české, či slovenské) A lidovky.

Vlastní aparatura, barevné osvětlení, společenský oděv samozřejmostí. Možnost karaoke.

Svým účinkováním nepochybně velkým dílem přispívají k reprezentaci své obce LIPTÁL, okres Vsetín, Valašsko, Česká republika.

KONTAKT:

Hudební skupina "1+1"
Jana a Josef Vráblíkovi
756 31 Liptál 461

Tel.: + 420 571 438 074
Mobil: + 420 725 121 191
E-mail: vrablik.j@volny.cz

Sledujte nás i na sociálních sítích