INFO: +420 571 438 074 | obec@liptal.cz
Dnes je úterý 24. května 2022 a svátek má Jana 18°C | Zítra Viola 16°C

Místo jako z pohádky…

Projekt OPRAVA MK Č. 7C KOPŘIVNÉ, V OBCI LIPTÁL byl realizovaný v roce 2021 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace opravy asfaltové komunikace v délce cca 575 m.

Projekt LÁVKY PŘES POTOK SYRÁKOVA V OBCI LIPTÁL byl realizovaný v roce 2021 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace tří lávek přes potok Syrákovka.

Projekt MIKROREGION STŘEDNÍ VSETÍNSKO – ROZVOJ A ZLEPŠENÍ KOMUNIKACE S VEŘEJNOSTÍ je spolufinancován Evropskou unií – Evropským sociálním fondem v rámci OP Zaměstnanost.

Projekt VÍCEÚČELOVÉ ŠKOLNÍ SPORTOVIŠTĚ LIPTÁL – I. ETAPA byl realizovaný v roce 2020 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace víceúčelového hřiště a fotbalového hřiště s umělým povrchem.

Projekt OSVĚTLENÍ SPORTOVNÍHO AREÁLU LIPTÁL byl realizovaný v roce 2020 a byl spolufinancován Zlínským krajem. Předmětem podpory byla realizace nového osvětlení Sportovního areálu Liptál.

Projekt CHODNÍKY V DOLNÍ ČÁSTI OBCE LIPTÁL – III. ETAPA je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Projekt VYBUDOVÁNÍ ŠKOLNÍ ODBORNÉ UČEBNY je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Projekt SRDCE DĚDINY – PŘÍRODNÍ HŘIŠTĚ A ZAHRADA K OBJEVOVÁNÍ, SETKÁVÁNÍ A RADOSTI je spolufinancován Státním fondem životního prostřední České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Projekt DŮM SLUŽEB Č.P. 81, LIPTÁL – ENERGETICKÉ ÚSPORY je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Projekt SOCIÁLNÍ BYDLENÍ V OBCI LIPTÁL je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Obec Liptál pořídila za pomocí dotací poskytnutých Zlínským krajem, Ministerstvem vnitra generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky pro jednotku Sboru dobrovolných hasičů Liptál nový dopravní automobil – hasičskou dodávku.

Projekt ZVYŠOVÁNÍ BEZPEČNOSTI NA KOMUNIKACI, LIPTÁL, POD HRANICÍ je spolufinancován Zlínským krajem. Projektem byla zrealizována optická psychologická brzda na začátku obce Liptál směrem od obce Všemina v lokalitě Pod Hranicí. Dále byl v této lokalitě umístěn ukazatel rychlosti s kamerovým dohledem.

Projekt NÁKUP LESNÍ TECHNIKY je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu bylo pořízení kvalitního strojního vybavení pro hospodaření v lesích, omezujících poškození lesní půdy a porostů.

autor Spolek rodičů a přátel Základní školy Liptál
datum 27.04.2022

Již tuto sobotu????‍♀️

Již tuto sobotu????‍♀️

Číst celý příspěvek
autor Spolek rodičů a přátel Základní školy Liptál
datum 10.04.2022

Velikonoční poklad na Déčku.

Velikonoční poklad na Déčku.

Číst celý příspěvek
autor Spolek rodičů a přátel Základní školy Liptál
datum 09.04.2022

Děkujeme všem za přípravu i účast.…

Děkujeme všem za přípravu i účast. Konečně zase spolu.

Číst celý příspěvek
autor Spolek rodičů a přátel Základní školy Liptál
datum 07.04.2022

Milí spoluobčané a kamarádi???? Dovolte…

Milí spoluobčané a kamarádi???? Dovolte nám Vás pozvat na kroužek ????Deskových her????... ❓Kdy: Tento kroužek se koná každý čtvrtek (počínaje dneškem) ❓V kolik: od 15⁰⁰ do 17⁰⁰ ❓Kde: V prostorách základní umělecké školy (2 patro, hned nad školkou) v Liptále ✅Našim cílem je, aby Vaše děti měly správný rozvoj a myšlení (lepší soustředění a zároveň aby se dobře zabavily) Zahrály si nové hry a také si třeba našly nové kamarády. Je toho mnoho, co se mohou naučit ???? ✅Samozřejmě se mohou přihlásit i starší děti či dospělí. Máme deskové hry pro všechny věkové kategorie ???? Pokud máte zájem tak PROSÍM: Napište nejprve na tento e-mail: ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ o.zeman@seznam.cz ⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️ Dnes začínáme ve 15⁰⁰ TĚŠÍME SE NA VÁS❗ ,,Zahrát si mohou malí i velcí a o tom to je přeci." Zobrazit víc

Číst celý příspěvek
autor Spolek rodičů a přátel Základní školy Liptál
datum 07.04.2022

SRPŠ, ZŠ a MŠ Vás srdečně zvou na…

SRPŠ, ZŠ a MŠ Vás srdečně zvou na Velikonoční jarmark ❤️. Již tuto sobotu 9.4.2022 od 13:00 hod

Číst celý příspěvek
autor Spolek rodičů a přátel Základní školy Liptál
datum 01.04.2022

Vše připraveno na dnešní Zahraj si! Od…

Vše připraveno na dnešní Zahraj si! Od 17.00 hod si můžete užít krásné odpoledne plné deskových her. V půdní vestavbě v základní škole ????????

Číst celý příspěvek

Akce a události

Zpravodaj

Nepřehlédněte

Facebook

Už tuto sobotu 28.5.2022 se uskuteční tradiční kácení máje u hasičské zbrojnice v Liptále. Těšit se můžete na točené pivo, kotlíkový guláš či hudební doprovod. Všichni jsou srdečně zváni. Program: 17:00 začátek akce 18:30 kácení - orientační čas :)... ..... volná zábava až do.... ??? :P Vstup tradičně zdarma. Zobrazit víc

O víkendu bude část naší družiny na Jantarové stezce. Určite to bude parádní akce. Chotěbuz je krásný archeopark. Takže přidáváme tip na výlet 😉 a těšíme se na vás 🐺
http://liptal.evangnet.cz/…/sborova_slavnost_15.5.2022_njm.…

Už se nám to blíží :-)
Naše tradiční hasičská májka stojí jako obvykle kousek od naší hasičárny v parku před zámkem. Kácečka nás i Vás čeká 28.5.2022.

Již tuto sobotu🧙‍♀️
Který 🌳 v naší obci je nejzajímavější?

Na kolaudaci se můžeš těšit například na čajovnu na střeše (od 21:00). Více informací najdeš v programu

Instagram #obecliptal

Sledujte nás i na sociálních sítích