INFO: +420 571 438 074 | obec@liptal.cz
Dnes je 1. října 2022 a svátek má Igor 10°C | Zítra Olívie/Oliver 14°C

Místo jako z pohádky…

Projekt Rozvoj a zlepšení komunikace s veřejností (registrační číslo CZ.03.4.74/0.0/0.0/19_109/0016866) je spolufinancován Evropskou unií – Operační program Zaměstnanost.

Projekt Výměna zpevněných ploch v obci Liptál - je spolufinancován EU - Fondem soudržnosti v rámci operačního programu Životní prostředí

Projekt Výměna zpevněných ploch v obci Liptál - Etapa 2 - je spolufinancován EU - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životního prostředí

Projekt OPRAVA MK Č. 7C KOPŘIVNÉ, V OBCI LIPTÁL byl realizovaný v roce 2021 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace opravy asfaltové komunikace v délce cca 575 m.

Projekt LÁVKY PŘES POTOK SYRÁKOVA V OBCI LIPTÁL byl realizovaný v roce 2021 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace tří lávek přes potok Syrákovka.

Projekt MIKROREGION STŘEDNÍ VSETÍNSKO – ROZVOJ A ZLEPŠENÍ KOMUNIKACE S VEŘEJNOSTÍ je spolufinancován Evropskou unií – Evropským sociálním fondem v rámci OP Zaměstnanost.

Projekt VÍCEÚČELOVÉ ŠKOLNÍ SPORTOVIŠTĚ LIPTÁL – I. ETAPA byl realizovaný v roce 2020 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace víceúčelového hřiště a fotbalového hřiště s umělým povrchem.

Projekt OSVĚTLENÍ SPORTOVNÍHO AREÁLU LIPTÁL byl realizovaný v roce 2020 a byl spolufinancován Zlínským krajem. Předmětem podpory byla realizace nového osvětlení Sportovního areálu Liptál.

Projekt CHODNÍKY V DOLNÍ ČÁSTI OBCE LIPTÁL – III. ETAPA je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Projekt VYBUDOVÁNÍ ŠKOLNÍ ODBORNÉ UČEBNY je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Projekt SRDCE DĚDINY – PŘÍRODNÍ HŘIŠTĚ A ZAHRADA K OBJEVOVÁNÍ, SETKÁVÁNÍ A RADOSTI je spolufinancován Státním fondem životního prostřední České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Projekt DŮM SLUŽEB Č.P. 81, LIPTÁL – ENERGETICKÉ ÚSPORY je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Projekt SOCIÁLNÍ BYDLENÍ V OBCI LIPTÁL je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Obec Liptál pořídila za pomocí dotací poskytnutých Zlínským krajem, Ministerstvem vnitra generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky pro jednotku Sboru dobrovolných hasičů Liptál nový dopravní automobil – hasičskou dodávku.

Projekt ZVYŠOVÁNÍ BEZPEČNOSTI NA KOMUNIKACI, LIPTÁL, POD HRANICÍ je spolufinancován Zlínským krajem. Projektem byla zrealizována optická psychologická brzda na začátku obce Liptál směrem od obce Všemina v lokalitě Pod Hranicí. Dále byl v této lokalitě umístěn ukazatel rychlosti s kamerovým dohledem.

Projekt NÁKUP LESNÍ TECHNIKY je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu bylo pořízení kvalitního strojního vybavení pro hospodaření v lesích, omezujících poškození lesní půdy a porostů.

autor SDH Liptál
datum 29.06.2022

V sobotu 9.7.2022 od 13:00 se uskuteční…

V sobotu 9.7.2022 od 13:00 se uskuteční tradiční HASIČSKÁ SOUTĚŽ v Liptále. Bude se soutěžit v hasičském útoku a v soutěži velitelů hasičských družstev. Těšit se můžete také na točené pivo, kotlíkový guláš a další občerstvení. Všichni jsou srdečně zváni.

Číst celý příspěvek
autor SDH Liptál
datum 05.03.2021

Zemřel náš kamarád hasič Petr Chmelař.…

Zemřel náš kamarád hasič Petr Chmelař. Skvělý a obětavý člověk, který nikdy nezkazil žádnou legraci. Kdo jste jej znali, věnujte mu prosím tichou vzpomínku. Budeš nám chybět Peťo ????????????????????

Číst celý příspěvek
autor SDH Liptál
datum 27.07.2020

Díky podpoře Ministerstva školství,…

Díky podpoře Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, organizace MAS Střední Vsetínsko a OÚ Liptál budeme moci i v letošním roce 2020 uskutečnit některé své velké plány. Děkujeme ????

Číst celý příspěvek
autor SDH Liptál
datum 19.03.2020

Užitečný odkaz nejen pro naše náctileté…

Užitečný odkaz nejen pro naše náctileté členy, kteří se už zapojují a snaží se pomoc seniorům a nemohoucím ve svém okolí: http://pomocsousedum.cz/

Číst celý příspěvek
autor SDH Liptál
datum 15.03.2020

Při příznacích koronaviru volejte svému…

Při příznacích koronaviru volejte svému praktickému lékaři, na Krajskou hygienickou stanici Zlínského kraje nebo na nové zřízenou linku 1212. Prosím zbytečně neblokujte linky 155, 112 a rozhodně nikam nechoďte, a to ani ke svému praktickému lékaři, kde můžete nakazit další. Další informace najdete i na www.koronavirus.mzcr.cz

Číst celý příspěvek

Akce a události

Zpravodaj

Nepřehlédněte

Facebook

👉O víkendu (19. - 21. 8. 2022) jsme měli tu čest vystoupit na 53. Liptálské slavnosti. Nezaskočilo nás počasí ani zhasnuté jeviště při večerním vystoupení :-D b...a naopak... Děkujeme liptálskému publiku za rychlou reakci 📱📱📱📱🔦🔦🔦🔦 😅 👉I přes všechny nástrahy počasí 🌧🌦⛈ jsme si celý víkend parádně užili. Už teď se těšíme, až se za pohostinnost souborů FS Lipta - Základ a Fos Malá Lipta a FS Lipta - MALÍ OGAŘI budeme moci odvděčit pozváním k nám do Opavy 👉Více barevných obrázků opět https://www.rajce.net/a18045244 Zobrazit víc

Menší sestřih z Liptalskych slavnosti .. a pro více fotek a videí nás můžete sledovat na instagramu @lipta.liptal
Zahájení nedělního galaprogramu

Soubor z Itálie se již připravuje i na dnešní vystoupení
Vážení přátele, čekáme na Vás , akce proběhne za každého počasí, ani déšť nás nezastavi 🙏🏼

Liptalske slavnosti v plném proudu
Ochutnávka Indie .. prijdte večer zavítat a podivat se na polykace ohňů

Soubor z Indie

Instagram #obecliptal

Sledujte nás i na sociálních sítích