INFO: +420 571 438 074 | obec@liptal.cz
Dnes je úterý 24. května 2022 a svátek má Jana 18°C | Zítra Viola 16°C

Podpořené projekty

Oprava MK č. 7c Kopřivné, v obci Liptál

Projekt OPRAVA MK Č. 7C KOPŘIVNÉ, V OBCI LIPTÁL byl realizovaný v roce 2021 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace opravy asfaltové komunikace v délce cca 575 m.

Lávky přes potok Syrákova v obci Liptál

Projekt LÁVKY PŘES POTOK SYRÁKOVA V OBCI LIPTÁL byl realizovaný v roce 2021 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace tří lávek přes potok Syrákovka.

Mikroregion Střední Vsetínsko – rozvoj a zlepšení komunikace s veřejností

Projekt MIKROREGION STŘEDNÍ VSETÍNSKO – ROZVOJ A ZLEPŠENÍ KOMUNIKACE S VEŘEJNOSTÍ je spolufinancován Evropskou unií – Evropským sociálním fondem v rámci OP Zaměstnanost.

Víceúčelové školní sportoviště Liptál – I. etapa

Projekt VÍCEÚČELOVÉ ŠKOLNÍ SPORTOVIŠTĚ LIPTÁL – I. ETAPA byl realizovaný v roce 2020 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Předmětem podpory byla realizace víceúčelového hřiště a fotbalového hřiště s umělým povrchem.

Osvětlení sportovního areálu Liptál

Projekt OSVĚTLENÍ SPORTOVNÍHO AREÁLU LIPTÁL byl realizovaný v roce 2020 a byl spolufinancován Zlínským krajem. Předmětem podpory byla realizace nového osvětlení Sportovního areálu Liptál.

Chodníky v dolní části obce Liptál – III. etapa

Projekt CHODNÍKY V DOLNÍ ČÁSTI OBCE LIPTÁL – III. ETAPA je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Vybudování školní odborné učebny

Projekt VYBUDOVÁNÍ ŠKOLNÍ ODBORNÉ UČEBNY je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Srdce dědiny – přírodní hřiště a zahrada k objevování, setkávání a radosti

Projekt SRDCE DĚDINY – PŘÍRODNÍ HŘIŠTĚ A ZAHRADA K OBJEVOVÁNÍ, SETKÁVÁNÍ A RADOSTI je spolufinancován Státním fondem životního prostřední České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Dům služeb č.p. 81, Liptál – energetické úspory

Projekt DŮM SLUŽEB Č.P. 81, LIPTÁL – ENERGETICKÉ ÚSPORY je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Sociální bydlení v obci Liptál

Projekt SOCIÁLNÍ BYDLENÍ V OBCI LIPTÁL je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Pořízení nové dodávky pro hasiče

Obec Liptál pořídila za pomocí dotací poskytnutých Zlínským krajem, Ministerstvem vnitra generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky pro jednotku Sboru dobrovolných hasičů Liptál nový dopravní automobil – hasičskou dodávku.

Zvyšování bezpečnosti na komunikaci, Liptál, Pod Hranicí

Projekt ZVYŠOVÁNÍ BEZPEČNOSTI NA KOMUNIKACI, LIPTÁL, POD HRANICÍ je spolufinancován Zlínským krajem. Projektem byla zrealizována optická psychologická brzda na začátku obce Liptál směrem od obce Všemina v lokalitě Pod Hranicí. Dále byl v této lokalitě umístěn ukazatel rychlosti s kamerovým dohledem.

Nákup lesní techniky

Projekt NÁKUP LESNÍ TECHNIKY je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu bylo pořízení kvalitního strojního vybavení pro hospodaření v lesích, omezujících poškození lesní půdy a porostů.

Územní plán obce Liptál

Projekt vyhotovení nového územního plánu pro naši obec v celkové hodnotě 422 450,- Kč je podporován z Integrovaného operačního programu poskytnutím dotace ve výši 400 000,- Kč. Finanční prostředky dotace jsou poskytnuté z Evropského fondu pro regionální rozvoj ve výši 340 000,- Kč a ze státního rozpočtu ve výši 60 000,- Kč.

Sledujte nás i na sociálních sítích